Pan Marek i tytuł przelewu

Czasami na drodze do spełnienia marzenia o własnych czterech kątach może stanąć… tytuł przelewu! Nie wierzysz? No to przeczytaj.

Pan Marek chciał zakupić mieszkanie na rynku pierwotnym. Miał już nawet podpisaną umowę rezerwacyjną i wtedy okazało się, że żaden bank nie chciał zaakceptować faktu, że część jego wynagrodzenia wpływa w formie delegacji.

Kiedy klient zgłosił się do nas pełen obaw, że ten, wydawałoby się, niepozorny szczegół pokrzyżuje jego plany — szybko zadziałaliśmy.

Nasza diagnoza? Rozwiązać problem z tytułem przelewu. W porozumieniu z pracodawcą sprawnie przekazaliśmy bankowi oświadczenie, które uwiarygadniało całość diet wpływających na konto Pana Marka.

W efekcie podpisanie umowy okazało się możliwe, a dzisiaj nasz klient mieszka już w nowym mieszkaniu!

Czasem nasza pomoc to błyskawiczna diagnoza, dzięki doświadczeniu wiemy jak komunikować się z bankiem, znamy procedury i doskonale się w nich poruszamy. Dlatego możemy pomóc w realizacji marzenia o finansowaniu nieruchomości także Tobie!

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem

Czytaj więcej

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów

Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności oraz cookies.