Pan Marek i tytuł przelewu

Czasami na drodze do spełnienia marzenia o własnych czterech kątach może stanąć… tytuł przelewu! Nie wierzysz? No to przeczytaj.

Pan Marek chciał zakupić mieszkanie na rynku pierwotnym. Miał już nawet podpisaną umowę rezerwacyjną i wtedy okazało się, że żaden bank nie chciał zaakceptować faktu, że część jego wynagrodzenia wpływa w formie delegacji.

Kiedy klient zgłosił się do nas pełen obaw, że ten, wydawałoby się, niepozorny szczegół pokrzyżuje jego plany — szybko zadziałaliśmy.

Nasza diagnoza? Rozwiązać problem z tytułem przelewu. W porozumieniu z pracodawcą sprawnie przekazaliśmy bankowi oświadczenie, które uwiarygadniało całość diet wpływających na konto Pana Marka.

W efekcie podpisanie umowy okazało się możliwe, a dzisiaj nasz klient mieszka już w nowym mieszkaniu!

Czasem nasza pomoc to błyskawiczna diagnoza, dzięki doświadczeniu wiemy jak komunikować się z bankiem, znamy procedury i doskonale się w nich poruszamy. Dlatego możemy pomóc w realizacji marzenia o finansowaniu nieruchomości także Tobie!

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem

Czytaj więcej

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów