Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem nie zakończyła się żadną decyzją kredytową.

Zadziałaliśmy naprawdę szybko. Wiedzieliśmy, że musieliśmy znaleźć dla klienta bank, w którym prawdopodobieństwo uzyskania kredytu w jak najkrótszym czasie było najwyższe. 

Wybraliśmy bank i dosłownie w ciągu jednego dnia skompletowaliśmy wszystkie dokumenty, aby złożyć wniosek o kredyt hipoteczny.

Dzięki pomocy HF Broker, Pan Roman w terminie 14 dni podpisał umowę kredytową. Nie tylko nie stracił zadatku, ale kupił swój wymarzony dom, w którym mieszka z rodziną.

Są sytuacje, w których musimy działać naprawdę z dnia na dzień. Kiedy w grę wchodzą duże sumy i inwestycja w przyszłość rodziny — trzeba powierzyć sprawę profesjonalistom, którzy wiedzą, do którego banku „zapukać”.

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Pani Alicja i optymalizacja kosztów

Problemem naszej klientki był brak zdolności kredytowej, ale nie załamaliśmy rąk. Zamiast tego w naszych rekomendacjach pojawiły się: optymalizacja i ograniczenie kosztów działalności, a także

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów

Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności oraz cookies.