Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem nie zakończyła się żadną decyzją kredytową.

Zadziałaliśmy naprawdę szybko. Wiedzieliśmy, że musieliśmy znaleźć dla klienta bank, w którym prawdopodobieństwo uzyskania kredytu w jak najkrótszym czasie było najwyższe. 

Wybraliśmy bank i dosłownie w ciągu jednego dnia skompletowaliśmy wszystkie dokumenty, aby złożyć wniosek o kredyt hipoteczny.

Dzięki pomocy HF Broker, Pan Roman w terminie 14 dni podpisał umowę kredytową. Nie tylko nie stracił zadatku, ale kupił swój wymarzony dom, w którym mieszka z rodziną.

Są sytuacje, w których musimy działać naprawdę z dnia na dzień. Kiedy w grę wchodzą duże sumy i inwestycja w przyszłość rodziny — trzeba powierzyć sprawę profesjonalistom, którzy wiedzą, do którego banku „zapukać”.

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Pani Alicja i optymalizacja kosztów

Problemem naszej klientki był brak zdolności kredytowej, ale nie załamaliśmy rąk. Zamiast tego w naszych rekomendacjach pojawiły się: optymalizacja i ograniczenie kosztów działalności, a także

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów