Pani Agnieszka i kluczowe 3 miesiące

Nasza klientka nie otrzymała kredytu hipotecznego w swoim banku. Oznaczało to, że nie wybuduje domu tak prędko, jak planowała.

Ponieważ jej pracodawca wypłacał jej wynagrodzenie w postaci podstawy i premii uzależnionej od wyników, wspólnie zdecydowaliśmy, że pora znaleźć bank, który będzie honorował taki sposób rozliczenia i w swojej decyzji oprze się na ostatnich (bardzo dobrych dla klientki) 3 miesiącach, kiedy średnia wynagrodzenia była najwyższa.

Pani Agnieszka za pośrednictwem HF Broker złożyła wniosek do ING i wkrótce otrzymała finansowanie na budowę domu.

Jak widzisz — warto z nami działać, ponieważ dobrze wiemy, w jaki sposób zaprezentować Twoją sytuację w możliwie atrakcyjny sposób, a czasami kluczowe jest dopasowanie się do sposobu analizowania wniosku przez bank i jego kryteriów. Znamy się na tym!

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem

Czytaj więcej

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Pani Alicja i optymalizacja kosztów

Problemem naszej klientki był brak zdolności kredytowej, ale nie załamaliśmy rąk. Zamiast tego w naszych rekomendacjach pojawiły się: optymalizacja i ograniczenie kosztów działalności, a także

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów

Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności oraz cookies.