Pani Agnieszka i kluczowe 3 miesiące

Nasza klientka nie otrzymała kredytu hipotecznego w swoim banku. Oznaczało to, że nie wybuduje domu tak prędko, jak planowała.

Ponieważ jej pracodawca wypłacał jej wynagrodzenie w postaci podstawy i premii uzależnionej od wyników, wspólnie zdecydowaliśmy, że pora znaleźć bank, który będzie honorował taki sposób rozliczenia i w swojej decyzji oprze się na ostatnich (bardzo dobrych dla klientki) 3 miesiącach, kiedy średnia wynagrodzenia była najwyższa.

Pani Agnieszka za pośrednictwem HF Broker złożyła wniosek do ING i wkrótce otrzymała finansowanie na budowę domu.

Jak widzisz — warto z nami działać, ponieważ dobrze wiemy, w jaki sposób zaprezentować Twoją sytuację w możliwie atrakcyjny sposób, a czasami kluczowe jest dopasowanie się do sposobu analizowania wniosku przez bank i jego kryteriów. Znamy się na tym!

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem

Czytaj więcej

Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania. Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość

Czytaj więcej

Pani Alicja i optymalizacja kosztów

Problemem naszej klientki był brak zdolności kredytowej, ale nie załamaliśmy rąk. Zamiast tego w naszych rekomendacjach pojawiły się: optymalizacja i ograniczenie kosztów działalności, a także

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów