O nas

HF Broker, to firma, w której 4 ekspertów zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie kredytu hipotecznego.

Organizacja dokumentacji kredytowej to tylko jeden z elementów. Równie ważna jest ocena zdolności, selekcja banków, przygotowanie strategii, nadzorowanie procesu i negocjacje cenowe. To wszystko jest możliwe dzięki branżowemu know-how i ogromnemu doświadczeniu.

Możesz na nas liczyć również w zakresie organizacji dokumentacji dotyczącej nieruchomości, kontaktu z rzeczoznawcą i notariuszem, a także pomocy w czyszczeniu historycznych zapisów w BIK.

Kupujesz nieruchomość za pośrednictwem agenta i zależy Ci na skoordynowaniu współpracy z biurem nieruchomości? Pomożemy!

Nasz zespół

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów

Strateg nie bojący się wyzwań. W pracy układa odważne taktyczne plany dla HF Broker oraz klientów. Prywatnie pokonuje kolejne ścianki wspinaczkowe czy zimowe szlaki w górach.

Łukasz Ożga

Ekspert ds. kredytów

Ekspert ze sportowym podejściem. Pracuje tak jak gra na boisku – nerwy ze stali a o każdego klienta walczy jak o decydujący gol.

Edyta Szczerba

Ekspert ds. kredytów

Analityczka z artystyczną duszą. W pracy perfekcjonistka, analizująca wielokrotnie każdy szczegół. Po pracy z pasją projektuje niepowtarzalne wnętrza domów i mieszkań.

Magdalena Wysokińska

Menedżer biura

Organizatorka naszego życia w firmie, zaczynając od prowadzenia biura, przez marketing, aż po procesy kredytowe… Zajęć dla niej nigdy za dużo, w każde wkłada 100% zaangażowania.

Dołącz do grupy na Facebooku

Chcesz wiedzieć więcej o procesie pozyskiwania atrakcyjnego finansowania na wymarzone nieruchomości? Na Facebooku masz doskonałą możliwość zadania pytania, na które odpowiedzą eksperci!

Opinie klientów

Kompendium kredytowe

Bezpłatny ebook zawiera solidną dawkę wiedzy o kredytach hipotecznych. Dowiedz się więcej i pozyskaj własne 4 kąty

HF Broker na Instagramie

Najnowsze artykuły