Opinie Klientów

Google
5/5
Z usług Pana Rafała korzystałem w okresie od lipca do końca listopada. Powiem tak – z czystym sumieniem polecam! Sceptycznie podchodziłem do usług pośrednika, więc pierwszy wniosek do jednego z banków składałem bezpośrednio. Skończyło się to stratą mojego czasu. M.in. konieczność dostarczania masy dokumentów, aktualizacja zaświadczeń – oczywiście w godzinach pracy banku, odwlekanie decyzji, która później nijak się miała do wstępnych propozycji, a finał był taki, że po ponad dwóch miesiącach się poddałem. Zero pomocy ze strony pracownika banku. Chcąc uniknąć kolejnej straty czasu podjąłem decyzję o współpracy z Panem Rafałem – kontakt dostałem od zaufanej osoby. Na spotkaniu omówiliśmy sprawy ogólne, przedstawiłem swoje oczekiwania, ustaliliśmy plan działania. Dostałem listę dokumentów do skompletowania, tak żeby nie było później żadnych niespodzianek. W międzyczasie Pan Rafał służył pomocą przy moich wątpliwościach czy pytaniach. Nawet najbardziej zawiłe kwestie były wyjaśniane na bieżąco. Okres od złożenia wniosku do decyzji ostatecznej był wydłużony, ale to ze względu na czasy procesowe banku – nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Moja sprawa była bardziej złożona, w okresie procedowania wniosku musiałem spełnić kilka warunków, przypuszczam, że bez Pośrednika wniosek zostałby odrzucony przez bank na pierwszym etapie, a tak wszystko zakończyło się pomyślnie i uzyskałem kredyt taki, którego oczekiwałem. W całym tym okresie Pan Rafał wykazywał się zaangażowaniem, dyspozycyjnością oraz pomocą w każdej kwestii. Znajomość tematu, fachowość, kontakt i dostępność – wzorowa. Jeśli ktoś nie chce zderzyć się ze ścianą po stronie banku i co najważniejsze dopasować kredyt do swoich potrzeb to naprawdę zachęcam do skorzystania z usług tego Pana.
Bartłomiej Michno
W związku z sytuacją pandemiczną nie sądziliśmy, że mamy jakiekolwiek szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego, jednak znajomy polecił nam HF Broker. Formalności związane z kredytem były dla nas czarną magią, ale Pan Rafał wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, omówił każdy etap starania się o kredyt, odpowiadał wyczerpująco na każde nasze pytanie (nawet jeśli dzwoniliśmy do niego po godzinach jego pracy), przygotował dla nas różne, korzystne oferty banków, był z nami w kontakcie na każdym etapie starania się o kredyt. Profesjonalizm i dyspozycyjność sprawiły, że bardzo szybko uzyskaliśmy pozytywną decyzję banku. Dodatkowo Pan Rafał jest bardzo sympatycznym człowiekiem 🙂 Serdecznie dziękujemy za pomoc i wszystkim polecamy HF Broker!
karolinarzad
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Rafałem, pełny profesjonalizm i dyspozycyjność. Z każdym pytanie można zadzwonić do Pana Rafała, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wszystko wyjaśnić. Dzięki niemu uzyskanie kredytu było bardzo proste i przejrzyste.
Monika Bielecka
Z całego serca polecam HF Broker każdemu, kto chce starać się o kredyt hipoteczny. Wsparcie doświadczonych doradców naprawdę ułatwiło przejście przez tę skomplikowaną procedurę i oszczędziło dłużej ilości niepotrzebnego stresu. Nie mogłem lepiej trafić.
Dominik Tokarski
Moim zdaniem najlepsi doradcy kredytowi w Lublinie, ludzie rzetelni, bardzo zaangażowani i oddani swojej pracy. Dzięki profesjonalizmowi Pana Rafała udało mi się spełnić swoje marzenia 🙂 Polecam serdecznie 🙂
Anna Kaczorowska
Bardzo polecam firme HF Broker i Pana Rafala.Pan Rafal, bardzo sympatyczny ale przede wszystkim zna sie na rzeczy i jest bardzo pomocny w wielu kwestiach. Umie odpowiedziec na kazde pytanie w zwiazku z kredytem i spokojnie wszystko wytlumaczyc oraz doradzic. Dzieki Panu Rafalowi zalatwienie wszystkich formalnosci bylo o wiele prostsze. Bardzo polecam!
Izabela Budkowska
Trafiliśmy do Pana Rafała z polecenia jako speca od spraw trudnych. Lepiej trafić nie mogliśmy. Doskonały Doradca 😉 Bez niego nie przebrnelibyśmy przez proces uzyskania kredytu Pan Rafał sprawił że wszystko było jasne i proste. Mogłam razem z mężem zadzwonić do Pana Rafała z każdą wątpliwością i pytaniem, a on cierpliwie tłumaczył, przedstawiał możliwe rozwiązania problemu. Dzięki pomocy Pana Rafała zaraz wprowadzamy się do nowego domu. 😉
Ewelina Hum
Pan Rafał to świetny profesjonalista. Tłumaczy cały proces kredytu od a do z. Odpowiada na wszystkie pytania w taki sposób, ze osoba nieznająca się na rzeczy zaczyna wiedzieć o co chodzi. W razie potrzeby zawsze służy pomocą , nawet i w dni wolne od pracy. Jest miły i cierpliwy. Świetnie wykonuje swoje obowiązki. Zawsze stoi po stronie klienta oraz doskonale i bardzo szczerze doradza jakie opcje opłaca się wybrać. Polecam każdemu !
Magdalena Kusiak
Dzięki zaangażowaniu Pana Rafała cały proces udzielania kredytu przebiegł bardzo sprawnie, przez co bardzo szybko mogliśmy się cieszyć nowym mieszkaniem. Serdecznie polecam.
Marlena Iluk
Polecam firmę HF Broker, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Można powiedzieć, że o kredytach tylko słyszałem w porównaniu do informacji, które przekazał Pan Rafał 🙂 .
Piotr Wójcik
Polecamy z mężem usługi HF Broker i opiekę Pana Rafała nad klientem. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, doradztwo na najwyższym poziomie a przede wszystkim pomyślne załatwienie sprawy. Podziwiamy zapał i zaangażowanie w sprawę klienta. Dziękujemy.
Rabarbarek b.t.
Z całego serca chciałabym polecić Pana Rafała. Z nim załatwienie wszystkich formalności oraz całej tej papierologii związanej z załatwieniem kredytu pod budowę domu to pryszcz. Naszą sprawę poprowadził od początku, aż do samego końca. Każda nasza wątpliwość była od razu rozwiewana. Już po pierwszym spotkaniu, na którym Pan Rafał wytłumaczył nam istotę całego procesu kredytu (a to nie było proste) , wiedzieliśmy że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😉 Był z nami w stałym kontakcie, informował nas na bieżąco na jakim etapie znajduje się nasza dokumentacja. Dzięki niemu obecnie jesteśmy już w trakcie budowy naszego wymarzonego domu😉
Diana Pruk
Moim kredytem zajmował się Pan Rafał i tylko dzięki Niemu proces został sfinalizowany na najlepszych warunkach dla mnie, pomimo trudności jakie występowały na drodze i problemow z jakimi nie wiedzialem, że będę musiał się mierzyć Pan Rafał zachował pełen profesjonalizm i przede wszystkim spokój, ktorego każdy potrzebuję w takich sytuacjach. Z czystym sumieniem polecam i dziekuję.
Apolinary Z
Profesjonaliści. Pełne wparcie, wiedza i zaangażowanie na każdym etapie. Serdecznie polecam.
Luke Dec
Pan Rafał jest osobą bardzo profesjonalną i sympatyczną. Współpraca przebiegała niesamowicie sprawnie i owocnie. Serdecznie polecam.
Edyta Ciebień
Calkowity profesjonalizm jeżeli chodzi o doradztwo finansowe. Polecam!
Viola M
Polecam wszystkim Rafała, jest to naprawdę konkretny człowiek. Nie ma dla Niego rzeczy nie możliwych. Klient jest na pierwszym miejscu, doradzi, wytłumaczy, a jak trzeba to i wygra z czasem. Jeszcze raz Wielkie Dzięki.
Andrzej Borowiec
Polecam bardzo usługi HF Broker - profesjonalny zespół i super merytoryczna obsługa. Każda sprawa kredytowa jest możliwa z tym zespołem :)! polecam!
Łukasz Janiec (RelacjoLUK)
Polecam współpracę, profesjonalne podejście do klienta. Cała procedura uzyskania kredytu przebiegła bardzo sprawnie.
Paweł Bara
Firma HF Broker znakomity doradca w sprawach kredytów świetna pomoc profesjonalna obsługa miła atmosfera zgadzam się również z resztą pozytywnych opinii w całości.
Karol Wawrzyńczak
Współpraca z Panem Rafałem to czysta przyjemność, jest bardzo pomocny przy każdym problemie. Serdecznie polecam
Marcin Janowski
Pełen profesjonalizm . Pomoc we wszystkim i na każdym etapie. Przyjacielska atmosfera . Serdecznie polecam!
Sylwester Suszek
Serdecznie polecam Pana Rafała, nieoceniona pomoc przy każdym etapie przygody z kredytem hipotecznym 😊
Wiola Janowska
Polecam wszystkim, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko załatwione sprawnie.
Przemysław Stawinoga

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów