Pan Rafał i o jeden kredyt za daleko

Sytuacja naszego klienta nie była łatwa. 3 kredyty hipoteczne “na koncie”, brak zdolności kredytowej i potrzeba zaciągnięcia czwartego zobowiązania.

Niestety, doświadczenie podpowiadało nam, że większość banków nigdy nie godzi się na czwarty kredyt hipoteczny, więc szanse jego otrzymania były praktycznie zerowe.

Nasza rekomendacja? Należy pozbyć się jednego z dotychczasowych kredytów i poprawić wyniki finansowe firmy.

Na szczęście Pan Rafał posiadał znaczny wkład własny. Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję, że to właśnie z tych środków zostanie spłacony jeden kredyt hipoteczny. Dzięki temu odblokowaliśmy możliwość ubiegania się o kolejny kredyt.

Dodatkowo klient obniżył koszty prowadzenia działalności dzięki informatyzacji i jego dochód wzrósł, dzięki czemu procedura w mBanku zakończyła się powodzeniem!

Przed podjęciem dodatkowych zobowiązań, aby uprawdopodobnić przyznanie kredytu, pracujemy nad redukcją obecnych kredytów. To znacznie ułatwia drogę do sukcesu.

Wolisz porozmawiać online czy spotkać się stacjonarnie?

W trakcie bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy wszystko Ci wyjaśnimy. Konsultację umówisz w dogodnym terminie za pomocą formularza.

Może zainteresuje Cię również

Pan Roman i uratowany zadatek

Klient trafił do nas, kiedy miał już podpisaną umowę przedwstępną na zakup domu. Niestety umowa przedwstępna wygasała za 2 tygodnie, a współpraca z poprzednim pośrednikiem

Czytaj więcej

Pani Alicja i optymalizacja kosztów

Problemem naszej klientki był brak zdolności kredytowej, ale nie załamaliśmy rąk. Zamiast tego w naszych rekomendacjach pojawiły się: optymalizacja i ograniczenie kosztów działalności, a także

Czytaj więcej

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Chcemy, żebyś się czuł maksymalnie komfortowo, dlatego zaraz po przesłaniu formularza otrzymasz od nas wiadomość z możliwością umówienia rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz informacją, jak przygotować się do spotkania, aby nic Cię nie zaskoczyło.
Rafał Cenzartowicz HF Broker

Rafał Cenzartowicz

Ekspert ds. kredytów